Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Visas kategorijas

Sākums> Case&News

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd praktizē zaļo attīstību un ietver zemas oglekļa emisijas

Laiks: 2023-03-08 Rezultāti: 81

Šobrīd Ķīnas Hunaņas provincē ir kritisks periods "izšķirošais ceturtais ceturksnis, izšķirošs viss gads", ar ievērojamu elektroenerģijas slodzes pieaugumu. Lai sasniegtu ziemas maksimumu, visas Hunaņas provinces daļas pilnībā izmanto tirgus mehānismu, lai palielinātu maksimālo enerģijas patēriņu un stiprinātu enerģijas taupīšanas transformāciju. Nesen Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. iesaistījās Hunan News tīklā, lai dalītos ar ziemas ražošanā veiktajiem enerģijas taupīšanas un emisiju samazināšanas pasākumiem un atbalstītu zaļo biroju.

Uzņēmuma Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. ražošanas cehā mēs izmantojam strāvas padevi, lai panāktu šo ASV pārdoto produktu partiju un samazinātu elektrotīkla slogu un ietaupītu elektroenerģijas patēriņa izmaksas, mainot maksimālais enerģijas patēriņš. Ģenerāldirektors Liu Tao kungs teica, ka uzņēmums īsteno tīkla pārvaldību. Iekārtas var atvērt tikai tur, kur ir cilvēki, un cehs ir atbildīgs par savas teritorijas elektroenerģijas patēriņu, lai saprastu, ka cilvēki iet caur iekārtu. SAIYISI dziļi ievieš jauno attīstības koncepciju, koncentrējas uz faktisko ražošanu un cieši koncentrējas uz piecām attīstības koncepcijām "inovācija, koordinācija, zaļa, atvērtība un koplietošana", lai efektīvi uzlabotu enerģijas patēriņa pārvaldības un oglekļa indeksa pārvaldības līmeni.


ds

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz gaisa darba platformas elektriskās vadības sistēmu, integrējot pētniecību un izstrādi, ražošanu, pārdošanu un servisu, nodrošinot inteliģentus vadības sistēmu risinājumus gaisa darba platformu ražotājiem, neatkarīgi attīstot ļoti inteliģentus kontrolieriem, kā arī nodrošina pilnu piederumu un pakalpojumu klāstu gaisa darba platformu līzinga kompānijām. Profesionālā tehniskā komanda rada progresīvus, drošus un viedus produktus, un lielisks komandas serviss iegūst vienprātīgu klientu atzinību.

Pašlaik uzņēmuma produkti ietver gaisa darba platformas motora kontrolieri, transportlīdzekļa vadības ECU, augšējās vadības darbības PCU un gaisa darba platformas pilnu piederumu sēriju ar lietotājiem visā pasaulē.

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd. ir apņēmusies palīdzēt darbiniekiem realizēt vērtību, radīt vērtību klientiem un dot vērtību sabiedrībai ar mērķi vispirms nodrošināt godīgumu, inovācijas, kvalitāti, dzīvi un pakalpojumus.

Saistītie produkti:

Genie daļas ref. 1256727, izmantots GS1932, GS2032, GS2646, GS3246, GS4047.

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/genie-parts-ref-1256727-used-for-gs1932-gs2032-gs2646-gs3246-gs4047

Skyjack šķērveida pacelšanas vadības kārba 156879

https://www.awp-parts.com/Platform-control-box/skyjack-scissor-lift-control-box-156879

Geniue Genie 5 šķērveida pacēlājs ECU 100839 zemes vadība

https://www.awp-parts.com/Ground-control-module/geniue-genie-5-scissor-lift-ecu-100839-ground-control

Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Adrese: Room 403,6th Building, Nr. 169 Renmindong Road, Čangšas ekonomiskās un tehnoloģiskās attīstības zona, Čanša, Hunaņas province, Ķīna

Tel: + 86 189 3248 3051

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Mobilais: + 86 189 3248 3051

Vietne: https://www.awp-parts.com


Populāras kategorijas