Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Visas kategorijas

Sākums> Case&News

Pasaules vadošie 12 gaisa darba platformu uzņēmumi 2023. gadā — finanses, biznesa stratēģijas, galvenās ziņas

Laiks: 2023-06-16 Rezultāti: 60

1123_ 副本

Globālās gaisa darba platformas nozares pārskats par 2023. gadu:

Gaisa darba platformas (AWP) jeb kausu autokrāvēji ir mehāniskas gaisa ierīces, ko izmanto, lai veiktu apkopes un celtniecības darbības uz paaugstinātām platformām vai augstumā. Tas ir aprīkots ar šķērēm, vertikālajiem un šarnīrveida strēles pacēlājiem, saspiestā gaisa savienotājiem, elektroinstrumentiem un specializētu aprīkojumu, tostarp logu stikla rāmjus un zem tilta blokus, kas paredzēti operatoru pacelšanai. AWP nodrošina operatoram uzlabotu drošību, mobilitāti un elastību, lai sasniegtu šauras un sarežģītas būvniecības zonas. Līdz ar to tos plaši izmanto transporta un loģistikas, mazumtirdzniecības, noliktavu un uzglabāšanas vajadzībām.

Cik liels ir gaisa darba platformu tirgus:

· Tirgus lieluma vērtība 2022. gadā:8.8 miljardi ASV dolāru

· Nozares ieņēmumu prognoze 2028. gadā:13.5 miljardi ASV dolāru

· Pieauguma temps:CAGR 7.18%

· Aprēķinu bāzes gads:2022

· Vēsturiskie dati:2017-2022

· Nākotnes prognožu periods:2023-2028

Globālās gaisa darba platformas nozares virzošie faktori un nākotnes pieprasījuma analīze:

Viedo pilsētu attīstība un esošās infrastruktūras uzturēšanas darbību veikšanai paredzētās ierīces plaša ieviešana ir viens no galvenajiem faktoriem, kas stimulē gaisa darba platformu tirgu. Turklāt daudzu būvniecības organizāciju pieaugošā uzmanība darbinieku un operatoru drošības uzlabošanai, veicot uzraudzības darbības, darbojas kā vēl viens nozīmīgs izaugsmi veicinošs faktors. Turklāt tirgus izaugsmi veicina arī pieaugošā nomas pakalpojumu pieejamība īslaicīgai pacēlāju darba platformu nomai. Turklāt vairāki tehnoloģiskie sasniegumi, piemēram, slīpuma sensoru un automātiskās pašpārbaudes instrumentu integrēšana jaunos AWP, pozitīvi ietekmē pasaules tirgu.

Turklāt šo progresīvo sistēmu pieaugošā ieviešana, jo tās sniedz reāllaika brīdinājumus un brīdinājumus operatoram un uzlabo iekārtu darbības drošību, vēl vairāk veicina tirgus izaugsmi. Turklāt vadošie uzņēmumi, tostarp Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation), Dinolift OY, Haulotte Group (Solem SA), Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd., Tadano Ltd. u.c., noslēdz stratēģiskas partnerattiecības, lai paplašinātu savus patērētājus. bāze, kas arī virza globālo tirgu. Papildus tam ir sagaidāms, ka augstceltņu celtniecība un dažādi infrastruktūras uzlabojumi, īpaši jaunattīstības valstīs, prognozētajā periodā veicinās gaisa darba platformu tirgu.

IMARC grupa, 12 populārākie gaisa darba platformu uzņēmumi pasaulē 2023. gadā:

· Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation)

· Dinolift OY

· Haulotte grupa (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. (Oshkosh Corporation)

· LGMG North America Inc.

· Linamar Corporation

· Manitou grupa

· MEC gaisa darba platformas

· Tadano Ltd

· Terex Corporation

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

Izvilkums no IMARC grupas


Populāras kategorijas